STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Drzwi loftowe do wiatrołapu – wnętrzarski hit

Drzwi loftowe do wiatrołapu to niesłabnący trend. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele pozytywnych aspektów, dlatego instalowane są w wielu mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz loftach. Drzwi oddzielające hol od salonu pełnią nie tylko estetyczną funkcję, ale także i może przede wszystkim termoizolacyjną.

Drzwi do wiatrołapu w stylu loftowym to nic innego jak konstrukcja stalowa ze szklanym wypełnieniem. Zważywszy na fakt, iż w holu chcemy zatrzymać jak najwięcej światła, w drzwiach tego typu najlepiej sprawdzi się szyba przezierna. Dodatkowo, z uwagi na fakt przeciągów ważne jest by szyba była całkowicie bezpieczna, czyli zawierała wewnątrz folię, dzięki czemu gdy ulegnie zbiciu nie rozsypuje się na drobne kawałki a powstaje na jej powierzchni jedynie pajączek.

„LOFTOWE DRZWI DO WIATROŁAPU – LEPSZEGO ROZWIĄZANIA POPROSTU NIE MA”

Drzwi do wiatrołapu mogą różnić się konstrukcją, sposobem otwierania oraz rodzajem użytego w ich produkcji szkła. Najczęściej są to drzwi uchylne, czyli na zawiasach. Jeśli wnęka pod zabudowę na to pozwala, drzwi mogą być jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe lub z dostawką, czyli tzw. fixem bocznym, który także może być otwierany jeśli zajdzie taka potrzeba. Inną opcją są drzwi przesuwne oraz harmonijkowe, czyli tzw. łamane.

drzwi loft warszawa

Loftowe drzwi i loftowe rozwiązania na dobre zagościły w architekturze wnętrz w Polsce. Choć uważane za produkt luksusowy, bo wykonywane metodą rzemieślniczą, pod indywidualne potrzeby i projekt to nie są nieosiągalne. A warto mieć w domu efekt WHOW.

drzwi loftowe do holu

PRZYKŁADOWE DRZWI LOFTOWE DO WIATROŁAPU Z FIXEM OTWIERANYM

Jeśli w domu mamy już czarne i loftowe elementy to drzwi będą świetnym dopełnieniem aranżacji.

Wiatrołap to miejsce gdzie witamy i żegnamy gości. To tak jak w rozmowie kwalifikacyjnej o pracę ważne jest pierwsze wrażenie, tak hol jest pomieszczeniem, które wiele mówi o gospodarzach. Warto zadbać o estetykę i funkcjonalność tego ważnego pomieszczenia. Drzwi loftowe to połączenie praktyki i elegancji. To także produkt długowieczny, bo wykonany z najbardziej trwałego i mocnego materiału jakim jest stal.