STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

STREFA ARCHITEKTA

Kilka słów o współpracy

Strefa architekta to miejsce współpracy i dialogu miłośników pięknych wnętrz, głównie stylu loftowego. Jako miłośnicy pięknych rzeczy, doświadczeni twórcy małej i dużej architektury oraz marketingowcy z zamiłowania, wciąż poszukujemy nowych dróg rozwoju i ciekawych współpracy. Otwarci na pomysłowość przedstawicieli branży wnętrzarskiej, podążając za nowymi trendami w budownictwie i stolarstwie jesteśmy zawsze chętni realizować projekty indywidualne i komercyjne. Jesteśmy gotowi przenieść w materię każdą ideę w zakresie aranżacji wnętrz typu loft i industrialnego. Ale nie tylko. Cenimy każdą nową współpracę i dokładamy wszelkich starań, by każdy pomysł aranżacji wnętrz zamienić w dzieło sztuki.

Praca z wyjątkowymi materiałami jak stal, drewno, szkło, beton daje nam wielką satysfakcję widząc jak przeistaczają się w nowoczesną, ponadczasową i harmonijną konstrukcję.

Rozwój budownictwa i pojawienie się nowych trendów w architekturze to wymóg społeczeństwa. Dzięki naszej pracy budujemy lepsze społeczeństwo, gdyż odpowiadamy na jego potrzeby. W dobie boomu na rynku nieruchomości popyt na specjalistów nieustannie rośnie. Naszą główną specjalnością jest produkcja i montaż drzwi loftowych oraz ścianek typu loft na zlecenia osób prywatnych i firm. Uzupełnieniem naszego portfolio są dodatki w stylu industrialnym tworzące wspólną całość stylu loftowego, czyli odpowiednio dobrane meble i oświetlenie. Meble tworzymy zawsze według projektu Klienta. Są to głównie stoły, stoliki kawowe, szafki i regały. W naszym portofolio znajdują się także meble kuchenne pod wymiar.

Strefa architekta powstała z myślą o zaproszeniu do współpracy tak architektów wnętrz jak i biur działających w szeroko pojętym sektorze interior design. Zapraszamy do współpracy małych deweloperów oraz agencje nieruchomości. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym piękno wnętrz i styl loftowy jest bliski.

Współpracujemy z

Lubimy i cenimy stałe współprace. Zaufało nam wiele cenionych i doświadczonych pracowni architektonicznych. Dołącz do nas.

Skontaktuj się z nami

Działasz w branży architektury i projektowania wnętrz? Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu.

napisz wiadomość

Telefonicznie

575 673 899