STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
MEBLE LOFTOWE

Stół jest jednym z pierwszych mebli, które kupujemy do domu. Stoły w naszej firmie wykonujemy na indywidualne zamówienie, od podstaw ręcznie. Do produkcji stołów wykorzystujemy tylko naturalne, wysezonowane i najpiękniejsze kawałki litego drewna. Każdy blat w naszych stołach jest inny z uwagi, iż każdy monolit ma inną strukturę słojów, kolorystykę i krawędzie tzw. „live edge”. Specjalizujemy się w produkcji stołów z czarnego dębu, surowca pochodzącego z polskich torfowisk. Blaty niemniej popularne to monolity dębowe, jesionowe i orzechowe, surowce w 100% pochodzące z Polski. Deski są zazwyczaj pokrywane lakierem matowym bądź olejowoskiem. Naturalne piękno monolitów łączymy z nogami wykonanymi z innego naturalnego materiału jakim jest stal nierdzewna. Stalowe nogi są najlepszą możliwą opcją dla masywnych i ciężkich blatów z monolitów. Stal poddawana jest odpowiedniej obróbce, szczotkowana i malowana na kolor wybrany przez Klienta dostępny w palecie RAL. Grubość, szerokość i długość deski oraz rodzaj nóg dostosowujemy do każdego projektu. Współpracujemy ze znanymi designerami w kraju i za granicą w zakresie wyjątkowych projektów stołów, tak by wpasowały się w każdy styl, od klasycznego po industrialny.

BLATY I WYSPY KUCHENNE

Zasady którymi rządzi się styl industrialny to: otwarte i oświetlone przestrzenie, kolorystyka oparta na barwach ziemi, trwałość i naturalność materiałów oraz prostota formy. Nasze meble tworzymy z pasją do pięknych rzeczy i szacunkiem do zasobów ziemi. Inspiracją są dla nas hiszpańskie wzornictwo i skandynawska oszczędność formy. Stąd pochodzi też duża część naszych realizacji.

W poszukiwaniu inspiracji

Projektując meble czy powierzchnie w stylu loft staramy się uchwycić piękno. Chcemy by każdy nasz projekt był unikatowy. W poszukiwaniu inspiracji trafiliśmy na kogoś wyjątkowego, kto wie jak niezwykłym pomysłom nadać artystyczną formę.

MARIUSZ JEGLINSKY

Artist

Consent management powered by Real Cookie Banner