STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Schody loftowe Warszawa

Schody loftowe Warszawa – usługa prosto od producenta

 

Schody loftowe to konstrukcja wykonana w 100% ze stali z opcjonalnym wykończeniem ze szkła lub drewna. Metalowe stopnie, balustrady i antresole stały się bardzo popularnym rozwiązaniem we wnętrzach. Do niedawna tego typu rozwiązania stosowano w fabrykach, biurach, deweloperzy na klatkach schodowych. Loftowe schody odkąd styl loftowy stał się tak bardzo popularny i propagowany przez architektów wnętrz skutecznie wypierają drewniane. Materiał jakim jest stal daje pewność, że konstrukcja będzie służyła na lata.

 

Będąc producentem schodów loftowych, balustrad, ścian, drzwi loftowych i mebli w stylu loft staramy się sprostać indywidualnym potrzebom Klientów. Współpracujemy z architektami wnętrz, doradzamy, produkujemy i montujemy schody nie tylko na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego ale także w całej Polsce. Wynika to z chęci rozwoju naszego i zmieniającego się trendu, za którym staramy się nadążyć. Dlatego do każdego, nawet najbardziej innowacyjnego projektu podchodzimy z powagą i ostrożnością.

 

Schody loftowe mogą być wykonane w całości ze stali: blachy w przypadku stopni i podestów oraz poręczy i balustrad z profili lub prętów. W przypadku wylanych betonowych schodów, najczęściej wykonujemy balustradę schodową i antresolę oraz poręcze. Projekt projektowi nierówny.

Wyprodukowanie loftowych schodów wymaga 1-3 pomiarów oraz 1-3 przymiarek. Nasze konstrukcje są idealnie spasowane, trzymają linie i piony.

Każda stalowa konstrukcja, czy są to schody, drzwi, ściany, antresole i meble ją produktami z najwyższej półki. Przykładamy wielką uwagę na jakość: spawania, szlifowania, spasowania i montażu. Także firmy, z którymi współpracujemy są sprawdzonymi i wieloletnimi partnerami: lakiernie proszkowe, z zakresu obróbki metali, hurtownie szkła i drewna.

schody-loftowe-warszawa

Jako producenci schodów, balustrad i antresoli loft, oraz wszystkiego co kręci się wokół loftowych wykończeń wnętrz wykonujemy zawsze na indywidualny wymiar i zgodnie z projektem architektonicznym. Realizujemy pojedyncze zamówienia dla Klienta krajowego i zagranicznego. Współpracujemy z deweloperami i architektami wnętrz.

schody-loft-warszawa

Schody loft jako pierwsze skojarzenie to wizja topornych, czarnych, ciężkich schodów. W istocie są ciężkie, bo materiał jakim jest stal jest ciężki. Nowoczesny design wymusza na producentach odchudzanie konstrukcji tak by dodać im wizualnej lekkosci i delikatności. Efekt taki uzyskujemy używając odpowiednich profili, prętów i blach stalowych, także odpowiednio dopasowanego do bezpieczeństwa mocowania, oczywiście ukrytego.

 

Schody loftowe jak sama nazwa mówi, nawiązują do stylu loftowego. Nie znaczy, że mogą być instalowane tylko w pomieszczeniach o takim charakterze i stylu.

Owszem, koncepcja zaczerpnięta została z amerykańskich pofabrycznych budynków przekształcanych na lokale loftowe i industrialne. W Europie styl ów także odnosi się do starych hal poprodukcyjnych, gdzie masywne wielkością i ciężkością schody łączyły wielokondygnacyjne przestrzenie.

 

Schody loftowe ze względu na nowoczesny i delikatny design znajdą dziś zastosowanie w każdym stylu aranżacji wnętrz. Często wraz ze schodami loftowymi realizujemy zamówienie łączone z drzwiami czy ścianą loft.

Zabudowa loftowa mimo tego że kojarzy się z czarnym kolorem to wcale nie musi być takim wyborem i koniecznością. Coraz częściej wykonujemy stalowe konstrukcje w innej kolorystyce, jak biel, antracyt, butelkowa zieleń czy rudy brąz. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w odcieniu dostępnym w palecie RAL.

 

Wyprodukowane w naszej pracowni schody, balustrady, poręcze i antresole loftowe sami montujemy, wyjątkiem są realizacje na export. Kierując zapytanie lub prośbę o wycenę zabudowy loftowej otrzymacie Państwo kalkulację zawierającą opcję z montażem, transportem i pomiarem.