STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

STREFA DEWELOPERA

Kilka słów o współpracy

Strefa dewelopera to oferta współpracy skierowana do inwestorów, którzy planują realizację osiedli mieszkaniowych, w tym domów wielorodzinnych, domów szeregowych oraz domów do zabudowy bliźniaczej. Nasza propozycja dotyczy produkcji i montażu każdego rodzaju stolarki stalowej niezbędnej w procesie budowy.
Z uwagi na fakt, że jesteśmy producentem stalowych bram, ogrodzeń, krat, schodów, balustrad i zadaszeń zewnętrznych gwarantujemy wysoką jakość naszych instalacji oraz profesjonalny montaż i serwis gwarancyjny.
Jesteś zaawansowanym zawodnikiem na rynku nieruchomości czy początkującym deweloperem szukających zaufanego partnera, to dobrze trafiłeś. Chcemy i dbamy o naszych partnerów biznesowych, zależy nam na stałej i bezproblemowej współpracy.

Kilkuletnie doświadczenie z zastosowaniem wyjątkowych materiałów jakimi są stal, drewno, szkło, beton daje nam wielką satysfakcję widząc jak przeistaczają się w nowoczesną, ponadczasową i harmonijną konstrukcję.
Mając w ręku projekt architekta, skontaktuj się z nami a zapewnimy konkurencyjne ceny i premium wykonanie.

Rozwój budownictwa i pojawienie się nowych trendów w architekturze to wymóg społeczeństwa. Dzięki naszej pracy budujemy lepsze społeczeństwo, gdyż odpowiadamy na jego potrzeby. W dobie boomu na rynku nieruchomości popyt na specjalistów nieustannie rośnie. Jedną z naszych specjalizacji jest produkcja i montaż stalowych bram, ogrodzeń, krat, schodów i balustrad zewnętrznych. Uzupełnieniem naszego portfolio jest stalowa stolarka wewnętrzna w stylu loft: drzwi, ścianki, schody, balustrady oraz meble.

Strefa dewelopera czy inwestora powstała z myślą o zaproszeniu do współpracy przedstawicieli rynku budowlanego. Zapraszamy do współpracy małych, początkujących deweloperów oraz zaawansowanych graczy. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na profesjonalnie wykonanej i dostarczonej usłudze.

Skontaktuj się z nami

Działasz w branży budowlanej? Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu.

napisz wiadomość

Telefonicznie

575 673 899