STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

O nas

Pomysł

Każdy nasz projekt zaczynamy od ''burzy mózgów'' by zrozumieć czego oczekuje nasz klient jakie są jego potrzeby i jak najlepiej je spełnić. To klient zawsze pozostaje w centrum naszego zainteresowania.

Projekt

Współpracujemy z najlepszymi architektami wnętrz. Razem tworzymy naprawdę wyjątkowy zespół i wyjątkowe powierzchnie. Mamy za sobą zrealizowane projekty w miastach takich jak Marbella czy Barcelona. Nie unikamy wyzwań.

Instalacja

Zabudowy loftowe czy meble instalujemy osobiście lub we współpracy z zaufanymi partnerami. Poprawna instalacja jest jednym z kluczowych elementów ostatecznego wyglądu. Wnikliwie nadzorujemy, od początku do końca.

NASZA STRATEGIA

Nasza strategia jest prosta. Idealnie pobrany pomiar, idealne wymiary konstrukcji i jakość materiałów, która pozwoli cieszyć się naszymi produktami przez lata.

NOWE PROJEKTY

Do nowych projektów podchodzimy zawsze z zadowoleniem. Każdy nowy projekt to dla nas wyzwanie, któremu staramy się sprostać korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia i umiejętności.

a

Pełne zadowolenie

Jestem małym inwestorem, który zajmuje się kupnem mieszkań, remontem i dalszą sprzedażą. Do jednej z naszych nowych inwestycji postanowiliśmy zamontować ściankę loftów oraz kabinę prysznicową w tym samym stylu. Prace wykonali naprawdę szybko i z wielką precyzją. Efekt końcowy był oszałamiający. Mieszkanie w starej kamienicy nabrało nowego blasku 🙂 Pełna satysfakcja.

Renata Szymańska Maly deweloper