STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Drzwi loftowe cena

Drzwi loftowe to niesłabnący trend w aranżacji wnętrz. Moda na przeszklenia loftowe i drzwi w stylu loft przyszła z zachodu wymuszając pewien kierunek w architekturze i projektowaniu wnętrz. W środowisku budowlanym i deweloperskim mówi się, iż aby dobrze sprzedać nieruchomość wymogiem są wyspa kuchenna oraz drzwi loftowe. Mówiąc o nowoczesnym domu, także skojarzenia dotyczą tych dwóch głównych elementów wyposażenia.

 

Ile kosztują drzwi loftowe?

 

Na rynku pojawiło się wielu producentów oraz pośredników drzwi i ścianek loftowych. Większość firm nie podaje do wiadomości kosztu takiej usługi. Zazwyczaj cena drzwi loftowych podawana jest na indywidualne zapytanie Klienta. Dlaczego tak się dzieje? Otóż z kilku powodów. Po pierwsze, drzwi drzwiom nierówne. Znaczenie ma materiał, z jakiego drzwi loftowe są wykonane.

I tu pojawia się podstawowa różnica między drzwiami loftowymi wykonanymi ze stali oraz drzwiami loftowymi wykonanymi z aluminium.

Aby poznać różnicę, zapraszamy do tego artykułu. Po drugie, rozmiar. Ponieważ tego typu konstrukcje powstają na indywidualne zamówienia i pod indywidualny wymiar, dlatego producenci nie oferują jednego konkretnego rozmiaru, jak w przypadku standardowej wewnętrznej stolarki drzwiowej. Po trzecie, Klient ma możliwość wyboru szkła oraz dowolnej modyfikacji projektu drzwi loftowych. Mowa o dowolnej ilości szprosów, dowolności w sposobie otwierania (przesuwne lub standardowo otwierane), dowolności w rodzaju uchwytu (klamka lub uchwyt) oraz wspomnianego szkła.

drzwi-loftowe-cena

Jako producenci drzwi loftowych oraz ścianek loftowych, oferujemy nasze usługi w cenie od 1600 złotych za metr kwadratowy z zależności od złożoności konstrukcji, tj. rodzaju profili stalowych, ilości szprosów czy gatunku szkła.

drzwi-loftowe-ile-kosztuja
Skąd wynika cena stalowych drzwi loftowych?

 

Cena drzwi loftowych wynika z wieloetapowego i ręcznego procesu produkcji. Pierwszym jest cięcie pod wymiar stalowych profili stanowiących trzon drzwi loftowych. Drugim jest spawanie. Kolejne to: szlifowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe, skręcanie, szklenie. Końcową fazą produkcji drzwi loftowych jest montaż. Cały proces jest czasochłonny, stąd wynika też termin realizacji zamówienia drzwi trwający u nas od 2 tygodni przy niewielkich projektach do 8 tygodni przy złożonych wersjach ścianek loftowych.

Na cenę końcowego produktu ma także wpływ cena materiałów: stali i szkła. Na runku budowlanym są to materiały najwyższej jakości i trwałości co powoduje, że drzwi wykonane w tej technologii posłużą na lata.

 

Czym różni się nasza oferta drzwi loftowych od innych na rynku?

 

Zamawiając drzwi loftowe w naszej firmie Klient ma pewność, że nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z pośrednictwem, jako że jesteśmy ich producentem. Po drugie, w cenę wliczone są podatki. Po trzecie w cenę wliczony jest montaż i pomiar. Większość firm oferujących tą usługę rozdziela cenę drzwi loftowych od montażu, podając go jako dodatkowo płatną usługę.

 

W jaki sposób można uzyskać indywidualną wycenę drzwi loftowych lub ścianki typu loft w Seel and Loft?

 

Prosimy o wysłanie na nasz e-mail: in**@st**********.pl wymiarów drzwi lub ścianki loftowej, poglądowego ręcznie wykonanego rysunku lub zdjęcia podobnej realizacji. Po otrzymaniu takiej informacji wykonujemy wstępną wycenę wysyłając załączony rysunek techniczny oraz określając termin realizacji.

Cookie Consent with Real Cookie Banner