STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Drzwi loftowe cena

Drzwi loftowe to niesłabnący trend w aranżacji wnętrz. Moda na przeszklenia loftowe i drzwi w stylu loft przyszła z zachodu wymuszając pewien kierunek w architekturze i projektowaniu wnętrz. W środowisku budowlanym i deweloperskim mówi się, iż aby dobrze sprzedać nieruchomość wymogiem są wyspa kuchenna oraz drzwi loftowe. Mówiąc o nowoczesnym domu, także skojarzenia dotyczą tych dwóch głównych elementów wyposażenia.

 

Ile kosztują drzwi loftowe?

 

Na rynku pojawiło się wielu producentów oraz pośredników drzwi i ścianek loftowych. Większość firm nie podaje do wiadomości kosztu takiej usługi. Zazwyczaj cena drzwi loftowych podawana jest na indywidualne zapytanie Klienta. Dlaczego tak się dzieje? Otóż z kilku powodów. Po pierwsze, drzwi drzwiom nierówne. Znaczenie ma materiał, z jakiego drzwi loftowe są wykonane.

I tu pojawia się podstawowa różnica między drzwiami loftowymi wykonanymi ze stali oraz drzwiami loftowymi wykonanymi z aluminium.

Aby poznać różnicę, zapraszamy do tego artykułu. Po drugie, rozmiar. Ponieważ tego typu konstrukcje powstają na indywidualne zamówienia i pod indywidualny wymiar, dlatego producenci nie oferują jednego konkretnego rozmiaru, jak w przypadku standardowej wewnętrznej stolarki drzwiowej. Po trzecie, Klient ma możliwość wyboru szkła oraz dowolnej modyfikacji projektu drzwi loftowych. Mowa o dowolnej ilości szprosów, dowolności w sposobie otwierania (przesuwne lub standardowo otwierane), dowolności w rodzaju uchwytu (klamka lub uchwyt) oraz wspomnianego szkła.

drzwi-loftowe-cena

Jako producenci drzwi loftowych oraz ścianek loftowych, oferujemy nasze usługi w cenie od 1600 złotych za metr kwadratowy z zależności od złożoności konstrukcji, tj. rodzaju profili stalowych, ilości szprosów czy gatunku szkła.

drzwi-loftowe-ile-kosztuja
Skąd wynika cena stalowych drzwi loftowych?

 

Cena drzwi loftowych wynika z wieloetapowego i ręcznego procesu produkcji. Pierwszym jest cięcie pod wymiar stalowych profili stanowiących trzon drzwi loftowych. Drugim jest spawanie. Kolejne to: szlifowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe, skręcanie, szklenie. Końcową fazą produkcji drzwi loftowych jest montaż. Cały proces jest czasochłonny, stąd wynika też termin realizacji zamówienia drzwi trwający u nas od 2 tygodni przy niewielkich projektach do 8 tygodni przy złożonych wersjach ścianek loftowych.

Na cenę końcowego produktu ma także wpływ cena materiałów: stali i szkła. Na runku budowlanym są to materiały najwyższej jakości i trwałości co powoduje, że drzwi wykonane w tej technologii posłużą na lata.

 

Czym różni się nasza oferta drzwi loftowych od innych na rynku?

 

Zamawiając drzwi loftowe w naszej firmie Klient ma pewność, że nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z pośrednictwem, jako że jesteśmy ich producentem. Po drugie, w cenę wliczone są podatki. Po trzecie w cenę wliczony jest montaż i pomiar. Większość firm oferujących tą usługę rozdziela cenę drzwi loftowych od montażu, podając go jako dodatkowo płatną usługę.

 

W jaki sposób można uzyskać indywidualną wycenę drzwi loftowych lub ścianki typu loft w Seel and Loft?

 

Prosimy o wysłanie na nasz e-mail: in**@st**********.pl wymiarów drzwi lub ścianki loftowej, poglądowego ręcznie wykonanego rysunku lub zdjęcia podobnej realizacji. Po otrzymaniu takiej informacji wykonujemy wstępną wycenę wysyłając załączony rysunek techniczny oraz określając termin realizacji.