STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Spawanie Warszawa

Spawanie Warszawa

Spawanie Warszawa to usługa zrodzona z miłości do tworzenia trwałych – metalowych mebli, ścianek loftowych i  konstrukcji. W dzisiejszych czasach coraz częściej wszystko jest słabej jakości, a tak zwane ”Postarzanie produktów” stało się tak popularne, że ogólnodostępne meble w rezultacie nie wytrzymują roku. Między innymi z tych powodów postanowiliśmy stworzyć projekt Spawanie Warszawa.

Podsumowując te czynniki postanowiliśmy zaoferować na rynku warszawskim usługi spawania. Spawanie Warszawa to usługa polegająca na tworzeniu mebli metalowych na zamówienie i wykonywaniu usług spawalniczych na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego. Jesteśmy w stanie pospawać każdą konstrukcję.

Doświadczenie

Dysponując profesjonalną pracownią w Piasecznie pod Warszawą możemy pospawać elementy dowolnej wielkości od małych po duże konstrukcje. Oferujemy usługi spawania również u klienta i na budowie. Niezależnie od stopnia skomplikowania dzięki naszemu doświadczeniu i zapleczu możemy podjąć się najtrudniejszych i najbardziej precyzyjnych zadań. Spawanie Warszawa to nie tylko usługa spawania ponieważ w zależności od zamówienia potrafimy zorganizować wstępne pomiary, doradztwo w zakresie metalowych mebli, konstrukcji, ścianek loftowych i wszystkiego co wiąże się ze spawaniem metalu.

Oferujemy spawanie gazowe oraz plazmowe.

Spawamy metodami MIG, TIG I MAG.

Każda z używanych przez nas metod spawania ma nadany niepowtarzalny numer i jest klasyfikowane wg. norm PN-EN ISO 4063

 

Najbardziej popularne metody spawania oferowane przez projekt spawanie Warszawa:

 

SPAWANIE GAZOWE – INACZEJ SPAWANIE METODĄ 311

 

Na czym polega metoda?

Stopienie rantów metali które łączymy poprzez podniesienie temperatury płomieniem palącego się gazu w atmosferze tlenu. Głównie stosowanym gazem w tej metodzie spawania jest acetylen.

W czym stosujemy spawanie gazowe?

Stosujemy w łączeniu wszystkich rodzajach metali nieżelaznych oraz stali.

 

SPAWANIE ELEKTRODĄ TOPLIWĄ W OSŁONIE GAZÓW OBOJĘTNYCH CZYLI METODA MIG 131 – METAL INERT GAS

Na czym polega metoda?

Jako gazy osłonowe obojętne stosuje się argon lub hel. Natomiast jako gazy osłonowe aktywne –  mieszaninę dwutlenku węgla z argonem lub dwutlenek węgla.

W MIG 131 łuk elektryczny jarzy się między materiałem, a elektrodą w postaci drutu. Łuk i jeziorko ciekłego metalu są ochraniane strumieniem gazu obojętnego lub aktywnego.

W czym stosujemy spawanie gazowe?

Mig 131 nadaje się do spawania większości materiałów, dobierając druty elektrodowe i gaz osłonowy jest odpowiednie dla różnych metali.

 

SPAWANIE ELEKTRODĄ NIETOPLIWĄ W OSŁONIE GAZÓW OBOJĘTNYCH CZYLI TIG 141

Na czym polega metoda?

Polega na spawaniu łukowym elektrodą nietopliwą w osłonie gazu. Łączenie metali uzyskujemy poprzez stopienie metalu spawanych elementów i materiału dodatkowego temperaturą łuku wytwarzanego elektrycznie. Osłona gazowa ma za cel chronić ciekły metal spoiny oraz powierzchnie spawania przed dostępem funkcjonujących w atmosferze gazów hel, argon lub ich mieszanina podobnie do metody mig.

W czym stosujemy spawanie TIG 141?

Spawanie TIG wykorzystujemy do łączenia metali nieżelaznych (aluminium, miedzi, magnezu i ich stopów czy niklu) oraz stali niskostopowych i wysokostopowych. Metoda TIG charakteryzuje się wysoką jakością połączeń.

 

Co możemy pospawać w ”projekt” spawanie Warszawa?

 • Ścianki loftowe
 • Drzwi loftowe
 • Drzwi z metalu i szkła
 • Furtki
 • Bramy
 • Półki stalowe
 • Podstawy stołów
 • Podstawy do monolitów
 • Zadaszenia
 • Schody
 • Balustrady
 • Meble loftowe
 • Ramy od luster
 • i wiele innych rzeczy…
Usługi spawania Warszawa