STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Spawanie Warszawa

Spawanie Warszawa to usługa zrodzona z miłości do tworzenia trwałych metalowych mebli, ścianek loftowych i konstrukcji ze stali.

 

W dzisiejszych czasach coraz częściej wszystko jest słabej jakości, a tak zwane ”postarzanie produktów” stało się tak popularne, że ogólnodostępne meble w rezultacie nie wytrzymują roku. Między innymi z tego powodu postanowiliśmy stworzyć projekt Spawanie Warszawa.

Postanowiliśmy zaoferować na rynku warszawskim szeroki wachlarz usług spawania. Spawanie Warszawa to projekt polegający na tworzeniu mebli metalowych na zamówienie oraz wykonywaniu usług spawalniczych na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego. Jesteśmy w stanie pospawać każdą konstrukcję.

Dysponując profesjonalną pracownią w Piasecznie pod Warszawą możemy pospawać elementy dowolnej wielkości, od małych po duże konstrukcje. Oferujemy usługi spawania również u Klienta i na budowie. Niezależnie od stopnia skomplikowania, dzięki naszemu doświadczeniu i zapleczu możemy podjąć się najtrudniejszych i najbardziej precyzyjnych zadań.

spawanie-warszawa

Spawanie Warszawa to nie tylko usługa spawania. W zależności od zamówienia potrafimy zorganizować wstępne pomiary, doradztwo w zakresie metalowych mebli, konstrukcji, ścianek loftowych i wszystkiego co wiąże się ze spawaniem metalu.

spawanie-warszawa-projekt
Spawanie Warszawa to projekt, w ramach którego oferujemy spawanie gazowe oraz plazmowe.

Spawamy metodami MIG, TIG I MAG. Każda z używanych przez nas metod spawania ma nadany niepowtarzalny numer i jest klasyfikowane według norm PN-EN ISO 4063.

 

Najbardziej popularne metody spawania oferowane przez projekt spawanie Warszawa:

 

SPAWANIE GAZOWE – INACZEJ SPAWANIE METODĄ 311

Na czym polega ta metoda spawania?

To stopienie rantów metali, które łączymy poprzez podniesienie temperatury płomieniem palącego się gazu w atmosferze tlenu. Stosowanym gazem w tej metodzie spawania jest głównie acetylen.

W czym stosujemy spawanie gazowe?

Stosujemy w łączeniu wszystkich rodzajach metali nieżelaznych oraz stali.

 

SPAWANIE ELEKTRODĄ TOPLIWĄ W OSŁONIE GAZÓW OBOJĘTNYCH – CZYLI METODA MIG 131 – METAL INERT GAS

Na czym polega ta metoda spawania?

Jako gazy osłonowe obojętne stosuje się argon lub hel. Natomiast jako gazy osłonowe aktywne, mieszaninę dwutlenku węgla z argonem lub dwutlenek węgla. W MIG 131 łuk elektryczny jarzy się między materiałem, a elektrodą w postaci drutu. Łuk i jeziorko ciekłego metalu są ochraniane strumieniem gazu obojętnego lub aktywnego.

W czym stosujemy tego rodzaju spawanie?

MIG 131 nadaje się do spawania większości materiałów, dobierając druty elektrodowe i gaz osłonowy jest odpowiednie dla różnych metali.

spawanie-warszawa

SPAWANIE ELEKTRODĄ NIETOPLIWĄ W OSŁONIE GAZÓW OBOJĘTNYCH – CZYLI TIG 141

Na czym polega ta metoda?

Polega na spawaniu łukowym elektrodą nietopliwą w osłonie gazu. Łączenie metali uzyskujemy poprzez stopienie metalu spawanych elementów i materiału dodatkowego temperaturą łuku wytwarzanego elektrycznie. Osłona gazowa ma za cel chronić ciekły metal spoiny oraz powierzchnie spawania przed dostępem funkcjonujących w atmosferze gazów hel, argon lub ich mieszanina podobnie do metody MIG.

W czym stosujemy spawanie TIG 141?

Spawanie TIG wykorzystujemy do łączenia metali nieżelaznych (aluminium, miedzi, magnezu i ich stopów czy niklu) oraz stali niskostopowych i wysokostopowych. Metoda TIG charakteryzuje się wysoką jakością połączeń.

 

Co możemy pospawać w projekcie Spawanie Warszawa?

 • Ścianki loftowe
 • Drzwi loftowe
 • Drzwi z metalu i szkła
 • Furtki
 • Bramy
 • Półki stalowe
 • Podstawy stołów
 • Podstawy do monolitów
 • Zadaszenia
 • Schody
 • Balustrady
 • Meble loftowe
 • Ramy od luster
 • i wiele innych rzeczy…
Pogotowie spawalnicze Warszawa

 

Pogotowie spawalnicze w Warszawie to usługi po włamaniowe i po wypadkowe, a w szczególności: spawanie uszkodzonych drzwi, furtek, bram i ogrodzeń, wyłamanych krat oraz innych na zamówienie Klienta.

Potrzebujesz usługi spawania, zadzwoń: tel: 575 673 899

spawanie-warszawa-pogotowie