STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Drzwi loftowe – trendy wnętrzarskie 2021 roku

Trendy wnętrzarskie na 2021 rok to przede wszystkim ukłon w stronę natury. Dotyczy to materiałów, kolorów oraz ostatecznego klimatu wnętrza, które do tej pory miało dawać spokój i wyciszenie. Według światowych ekspertów w zakresie interior design zmiany we wnętrzach w 2021 roku mają być odważniejsze. To także ukłon w kierunku historii oraz akcentowania przestrzeni elementami zabytkowymi przywołującymi komfort, nostalgię i tradycję. Trend grand millennian dotyczy to także wnętrz industrialnych. Ten bezproblemowy styl zawierający elementy takie jak odsłonięta kamienna ściana, wysokie sufity, elementy drewniane i metalowe oraz neutralne kolory ma być zdecydowanie trendem wzrostowym w 2021 roku. Nieodzownym elementem wnętrz w stylu industrialnym są drzwi loftowe i przeszklone ścianki stalowe.

“STYL INDUSTRAILNY ŁĄCZY W SOBIE NOWOCZESNE I TRADYCYJNE WZRONICTWO I SPRAWDZA SIĘ WE WNĘTRZACH, KTÓRA MAJĄ SŁUŻYĆ JAKO MIEJSCE DO ŻYCIA, PRACY I ZABAWY.” – Insider.com

Drzwi loftowe oraz ścianki oszklone w stylu loft świetnie wpasowały się w nową rzeczywistość, gdzie większość czasu spędzamy w domu. Praca zdalna, na którą przestawiło się wielu przedsiębiorców spowodowało zapotrzebowanie na multifunkcjonalność wnętrz. Wyodrębnienie niewielkiej powierzchni na biuro czy miejsce do pracy przy pomocy ścianek loftowych to trend, którego kontynuację będziemy widzieć w 2021 roku.

Drzwi loftowe to jeden z trendów wnętrzarskich w 2021 roku. A co więcej? Era minimalistycznych, całkowicie białych wnętrz dobiegnie końca. Różnorodność w kolorystyce, podobnie jak różnorodność w formie będzie na topie. Dlatego zestawy mebli przestaną być modne na rzecz niepasujących do siebie form. Meble z dawnych lat, rodem z PRL-u, wszelkiego rodzaju zabytki wyciągnięte z garaży dziadków poddane renowacji będą hitem 2021 roku.

Na wzór mebli, okładziny i tapety na dobre zagoszczą w ofertach najlepszych architektów wnętrz. W 2021 roku kontynuowany będzie trend na dodatki wnętrzarskie z pchlich targów i rękodzieła, jak w przypadku ceramiki. W zabawę kontrastem, który jest kluczowy w interior design w 2021 roku doskonale wpisują się drzwi loftowe.