STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Drzwi Loftowe – nowy trend aranżacji wnętrz

Drzwi są ważnym elementem wystroju każdego domu, biura czy punktu usługowego. Drzwi loftowe znajdą zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu, nie tylko typu loftowego, od łazienki po garderobę. Z kolei ścianki loftowe to metalowo-szklane grodzie oddzielające przestrzenie np. między jadalnią a kuchnią. Zastosowanie przesuwanych ścianek działowych bądź drzwi wahadłowych daje możliwość uzyskania unikalnych przestrzeni oraz nadania im aury prywatności. Wykorzystanie stali nierdzewnej do produkcji drzwi typu loft oraz poddanie jej właściwej obróbce gwarantuje trwałość i naturalność produktu. Drzwi w stylu loft znajdują coraz szersze grono wielbicieli pięknych wnętrz oraz uznanie architektów i specjalistów od interior design tak w kraju jak i za granicą.

„DRZWI LOFTOWE WARTO UJĄĆ JUŻ NA ETAPIE PROJEKTOWANIA WNĘTRZ PRZEZ ARCHITEKTA. TAKA OPCJA POZOSTAWIA NAM SZERSZE POLE MANEWRU.”

Drzwi loftowe oraz ścianki oszklone w stylu loft to produkty, których zastosowań może być wiele. Służą efektywnemu gospodarowaniu przestrzenią dodając im niepowtarzalnego szyku. Wielbiciele niewielkich lokali mieszkalnych lub poddaszy mogą urozmaicić wnętrze poprzez wyizolowanie przestrzeni takich jak biuro, garderoba czy niewielka sypialnia. W jednorodzinnym budownictwie drzwi typu loft spełnią się w takich pomieszczeniach jak wiatrołap czy garderoba. Będą też ozdobą niejednej łazienki.

Drzwi loftowe zwane także drzwiami industrialnymi znajdują wielu zwolenników wśród właścicieli pomieszczeń komercyjnych jak restauracje, zakłady fryzjerskie czy salony odnowy biologicznej. Nowoczesny design drzwi loftowych coraz częściej znaleźć można na wielu korporacyjnych korytarzach. Aspekt wizualny i praktyczny w przeszkleniach loftowych doceniają także właściciele ekskluzywnych aut, którzy potrzebują unikalnych powierzchni garażowych.

Metal i szkło to idealne połączenie surowości i jakości materiałów, czego efektem są drzwi loftowe. Trend na naturalność oraz troska o ochronę środowiska spowodowały zapotrzebowanie na takie produkty jak nasze, drzwi loftowe oraz oszklone ścianki. Uzupełnieniem każdego projektu wnętrzarskiego w którym zastosowano drzwi typu loft będą meble nawiązujące do stylu oraz dodatki stalowe w charakterystycznym czarnym kolorze. Dotyczy to także oświetlenia, które często gra ostanie skrzypce i powinno być spójne z całością.