STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Sypialnia w stylu loft – 5 charakterystycznych cech

Sypialnia w stylu loft zyskuje na popularności wśród tych, którzy cenią sobie wygodę i indywidualność.

Dziś do dekoracji wnętrz używamy różnych stylów: skandynawskiego, klasycznego, boho, glamour, hampton, rustykalnego i innych. Styl loftowy staje się coraz popularniejszy. Dzieje się tak za sprawą dużej ilości mieszkań w stylu loft na rynku, które wymagają remontu i nowego looku, także z powodu niesłabnącego trendu na małe apartamenty i studia. Stworzenie powierzchni inspirowanej wnętrzem loftowym możliwe jest praktycznie w każdej nieruchomości. Wystarczy podążać za projektantami i zaufać zmysłom.

„STYL LOFTOWY JEST NOWOCZESNY, ORYGINALNY I POZWALA STWORZYĆ PRZYJEMNĄ ATMOSFERĘ”

Aranżacja sypialni w stylu loft powinna spełniać 5 następujących warunków. Po pierwsze, MINIMALIZM w kolorystyce. Dominujące są tu BARWY ZIEMI: szarość, beż, brąz oraz czerń. Po drugie, OTWARTA PRZESTRZEŃ i dużo naturalnego światła wnikającego przez dużych gabarytów okna, najlepiej osadzonych w wysokich ścianach. Po trzecie możliwość ŁĄCZENIA materiałów i tekstur. Po czwarte, MEBLE LOFTOWE muszą być kompaktowe i wielofunkcyjne. Po piąte, ŚCIANKA działowa wykonana ze stali i szkła, najlepiej oddzielająca sypialnię z łazienką lub garderobą.

Styl loftowy oryginalnie wywodzący się z pofabrycznych pomieszczeń dziś triumfuje na rynku nieruchomości nie tylko nowojorskim ale wszystkich miast zachodu, gdzie dawnej prężnie działała produkcja. W Polsce od zaledwie kilku lat stare powojenne kamienice aranżowane są na spektakularne lofty. Trend jest na tyle silny, iż nawet nowoczesne apartamenty przerabiane są na stylowe lofty ale w modern wydaniu.

Sypialnia w stylu loft w nowoczesnej wersji powinna być obowiązkowo wyposażona w drzwi loftowe oraz unikalne meble inspirowane starym stylem vintage, który na nowo rozkwita i zachwyca światowych projektantów wnętrz oraz inspiruje producentów mebli. Oszklone garderoby walk-in wydzielone ze strefy sypialnianej stają się nie tyle modne, co pożądane. Stanowią piękną i spójną całość z loftowym stylem sypialni, łazienki, kuchni oraz całego mieszkania.