STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl

Balustrady schodowe Warszawa i okolice

Balustrady schodowe Warszawa i okolice - produkcja na wymiar

Firma Steel and Loft jest producentem balustrad schodowych w Warszawie i okolicach. Specjalizujemy się w balustradach schodowych do większości typów budownictwa. Warszawa i okolice to główne miejsca naszej działalności. Podejmujemy się również zadań w innych częściach kraju. Jesteśmy w stanie wyprodukować balustrady według projektu i wysłać je w dowolne miejsce w kraju po potwierdzeniu szczegółów wysyłki. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom podejmujemy się różnych projektów balustrad. Mamy za sobą wiele ukończonych projektów i jesteśmy otwarci na propozycje od naszych Klientów.

Balustrady naszej produkcji spełniają wiele funkcji, są nie tylko estetyczne ale przede wszystkim ze względu na jakość wykonania którą oferujemy – bezpieczne. Oferujemy również balustrady zewnętrzne których proces produkcji gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne na lata.

balustrada-loft-schody-na-wymiar
balustrady schodowe warszawa i okolice

Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

W ofercie firmy Steel and Loft wykonujemy balustrady wewnętrzne według projektu klienta. Produkcja balustrad na zamówienia prowadzi do polepszenia estetyki i bezpieczeństwa w domu. Wychodzimy z założenia, że balustrady wewnętrzne których jesteśmy producentem mają spełniać po pierwsze rolę podnoszącą bezpieczeństwo ale również podkreślać piękno pomieszczeń. Balustrady wewnętrzne spełniają wiele funkcji:

- ułatwiają komunikację domownikom
- pozwalają spełnić normy przepisów prawa
- podkreślają estetykę pomieszczeń
- dodają piękna schodom i powiązanym pomieszczeniom

Zajmujemy się produkcją balustrad wewnętrznych oraz poręczy. W dzisiejszych czasach najpopularniejszym materiałem do produkcji balustrad wewnętrznych pozostaje stal czarna. Przy produkcji używamy najczęściej profili o przekroju 40x40. Możemy jednak wykonać balustrady wewnętrzne z wykorzystaniem praktycznie dowolnych profili. Jako producent elementów stalowych takich jak drzwi loftowe które wymagają od nas wyjątkowych umiejętności, możemy zaproponować realizację niemal każdego projektu architektonicznego na zewnątrz i wewnątrz. Oferujemy profesjonalne podejście, prawidłowe pomiary, solidność wykonania, przemyślaną konstrukcję i piękne, ponadczasowe wzornictwo. Wykonując balustrady schodowe w Warszawie, proponujemy rozwiązania unikalne i dostosowane do klientów. Tak w skrócie możemy opisać działalność naszej pracowni. Wykonujemy wszelkie rodzaje balustrad schodowych. W naszej pracy używamy tylko najlepszej jakości certyfikowanej stali. Łącząc ją z odpowiednio przygotowanym drewnem, szkłem i naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą otrzymujecie Państwo gotowy produkt - balustrady schodowe które będą cieszyć latami.