STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe białe Józefów Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe białe do wiatrołapu Warszawa Józefów

Drzwi loftowe białe do wiatrołapu Warszawa Józefów

Drzwi loftowe białe które wykonaliśmy i zamontowaliśmy w domu jednorodzinnym w podwarszawskim Józefowie były Bożonarodzeniowym prezentem. Korespondencja z Klientem była krótka i ze sprecyzowanym celem. W pierwszym emailu otrzymaliśmy wymiary wnęki pod drzwi loftowe oraz zdjęcie poglądowe. Drzwi miały być białe, o standardowym wymiarze drzwi wewnętrznych. Po zaakceptowaniu wyceny i zapoznaniu się z warunkami zamówienia, w ciągu kilku dni pojawiliśmy się na pomiarze, był to drugi tydzień listopada. Drzwi zamontowaliśmy kilka dni przed Wigilią Bożego Narodzenia, na tym Klientom zależało, aby drzwi były ozdobą i prezentem świątecznym. Aby cieszyły oko, i tak też się stało, Klienci byli bardzo zadowoleni, że idealnie odwzorowaliśmy drzwi ze zdjęcia i według ich potrzeb.

Realizacja drzwi loftowych białych do wiatrołapu miała za zadanie nie tylko oddzielić hol od salonu, ale także stanowić element dekoracyjny.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają im lekkości i elegancji.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9016.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

dom jednorodzinny w podwarszawskim Józefowie

Projekt, wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: