STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loft Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa

Drzwi loftowe do holu Warszawa Wawer

Drzwi loftowe do holu domu w warszawskim Wawrze zaprojektowane i przesłane do wyceny przez architekt wnętrz Panią Marlenę Budych z pracowni MOTYW DESIGN zrealizowaliśmy po małych przeróbkach. Projekt drzwi loft zakładał naświetle górne i część boczną stałą oraz drzwi jednoskrzydłowe uchylne z dużą ilością szprosów. „Odchudziliśmy” nieco wersję mocno loftową odejmując jeden szpros pionowy i jeden poziomy co zrobiło kolosalną różnicę. Podczas spotkania pomiarowego z inwestorem, mieliśmy tak dostosować projekt drzwi loft do wymiarów przygotowanej wnęki, aby sekcje szklane były symetrycznymi kwadratami. Drzwi loftowe w kolorze czarnym RAL 9005 świetnie wkomponowały się w aranżację wnętrza z czarnymi akcentami. Ich wymiary to 275 cm wysokości i 130 cm szerokości.

Realizacja drzwi loftowych do wiatrołapu miała za zadanie nie tylko oddzielić hol od kuchni z salonem, ale także stworzyć termiczną ochronę.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają jej lekkości.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

dom jednorodzinny w Warszawie Wawer

Projekt:

Motyw Design - Pracownia Projektowa

Wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: