STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
drzwi loft Warszawa
Drzwi loft Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa

Drzwi loftowe do wiatrołapu Warszawa Pruszków

Drzwi loftowe do wiatrołapu w domu w podwarszawskim Pruszkowie wykonaliśmy jako pierwsze. Klientka złożyła zamówienie także na balustradę schodową w stylu loft. W korespondencji Klientka podała wymiary wnęki i przesłała zdjęcie inspiracyjne na którym mielibyśmy się wzorować. Drzwi loftowe do wiatrołapu miały być dwuskrzydłowe. Korespondencja zwrotna zawierała nasz szkic z innym układem: drzwi jednoskrzydłowe z częścią stałą boczną. Klientka szybko zaakceptowała ofertę i pojawiliśmy się na pomiarze. Drzwi wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w 4 tygodnie. Z pomiarem i produkcją schodów musieliśmy zaczekać aż prace skończy stolarz. Drzwi loftowe w kolorze czarnym RAL 9005 świetnie wkomponowały się w aranżację wnętrza z wieloma czarnymi akcentami i ciemną kolorystyką

Realizacja drzwi loftowych do wiatrołapu miała za zadanie nie tylko oddzielić hol od kuchni z salonem, ale także stworzyć termiczną ochronę.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają jej lekkości.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

dom jednorodzinny w Pruszkowie koło Warszawy

Projekt, wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: