STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loft do biura Warszawa

Drzwi loftowe do gabinetu Warszawa Marysin Wawerski

Projekt drzwi loftowych do gabinetu w nowym apartamentowcu w warszawskim Marysinie Wawerskim otrzymaliśmy od Studio Marta Jaślan IDEALS Interiors. Stalowe, czarne i dwuskrzydłowe drzwi z transparentnym szkłem oddzielają domowy gabinet od części wypoczynkowej mieszkania. Według planów dewelopera w miejscu zainstalowanej zabudowy loftowej była ściana, którą zlecono wyburzyć, a wnękę pod drzwi zamurować. Dzięki temu rozwiązaniu architekt otworzył pokój na salon, a drzwi loftowe stały się ozdobą obu pomieszczeń. Projekt nazwany „Męskim azylem” to skrupulatnie dobrane elementy, nic nie jest w nim przez przypadek. Nowoczesne formy łączą się ze starymi rodzinnymi pamiątkami. Tak powstało awangardowe wnętrze, w którym mieliśmy swój udział.

Realizacja drzwi loftowych do gabinetu miała za zadanie oddzielić i ozdobić powierzchnię do pracy i wypoczynkową.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają im lekkości.

Po więcej zdjęć z tej realizacji zapraszamy na stronę internetową lub media społecznościowe biura architektonicznego IDEALS Interiors.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

apartament Warszawa Marysin Wawerski

Wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: