STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
drzwi-loftowe-warszawa
Drzwi loft Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa

Drzwi loftowe do wiatrołapu Warszawa Parzniew

Drzwi loftowe do wiatrołapu w segmencie w podwarszawskiej miejscowości Parzniew to sprecyzowany projekt Klienta. Otrzymaliśmy dokładny opis oczekiwań oraz projekt jak drzwi miałyby wyglądać. Wycena szybko została zaakceptowana i równie szybko pojawiliśmy się na pomiarze. Drzwi loftowe rozwierane jednoskrzydłowe z częścią boczną także z możliwością otwarcia miały być wypełnione szybą bezpieczną z folią o grubości 6 mm. Drzwi były wyposażone w uchwyt spawany, czyli opcję na którą Klienci najczęściej się decydują. Wymiar otworu drzwiowego w wiatrołapie miał 268 cm wysokości i 144 cm szerokości. Drzwi miały rozdzielić wiatrołap z dzienną częścią segmentu w celu wyciszenia hałasu oraz dawać dodatkową barierę przed wpadaniem zimnego powietrza z zewnątrz i garażu po ich otwarciu. Drzwi loftowe w kolorze czarnym świetnie wkomponowały się w aranżację wnętrza z ciemną kolorystyką.

Realizacja drzwi loftowych do wiatrołapu miała za zadanie nie tylko oddzielić hol od kuchni z salonem, ale także stworzyć termiczną ochronę.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają jej lekkości.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

dom w segmencie w miejscowości Parzniew koło Warszawy

Projekt, wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: