STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
drzwi-loftowe-warszawa
drzwi loftowe warszawa
drzwi-loftowe-do-holu-na-wymiar
drzwi-loftowe-stalowe-warszawa
drzwi loft

Drzwi loftowe do holu Warszawa Lesznowola

Drzwi loftowe do holu do segmentu w podwarszawskiej miejscowości Lesznowola wykonaliśmy po krótkiej i bardzo konkretnej wymianie korespondencji. Klientka w pierwszej wiadomości e-mailowej przesłała zdjęcie poglądowe, wymiary i zdjęcie wnęki pod zabudowę loftową. Drzwi do holu miały być jednoskrzydłowe, uchylne, z sześcioma polami szklanymi, szybą przezierną i czarną ramą. Po zaakceptowaniu wyceny pojawiliśmy się na pomiarze. Pomiar mógł być możliwy gdyż dom był wykończony i zamieszkały. Od pomiaru do montażu cały proces trwał około 5 tygodni. Drzwi świetnie wpasowały się we wnętrze, w którym wiele elementów było w stylu loftowym, między innymi niewielka konsola wykonana z cienkich stalowych profili odpowiadających szprosom w naszych drzwiach loft.

Realizacja drzwi loftowych do holu miała za zadanie nie tylko oddzielić hol od kuchni z salonem, ale także stworzyć termiczną ochronę.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają jej lekkości.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

segment w Warszawa Lesznowola

Projekt, wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: