STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
Drzwi loftowe do holu Warszawa Józefosław
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe pivot do holu Warszawa Józefosław

Drzwi loftowe pivot do holu Warszawa Józefosław

Projekt drzwi loftowych do wiatrołapu, stelaża stalowego w stylu loft pod umywalkę do łazienki oraz balustrady schodowej w segmencie w podwarszawskim Józefosławiu gm. Piaseczno otrzymaliśmy od Architekta Wnętrz Klientki. Na spotkaniu technicznym i pomiarze z Klientką oraz Projektantką udoskonaliliśmy koncepcję tak, by pasowała do innych elementów wnętrza. Drzwi loft do wiatrołapu ustaliliśmy, że będą wahadłowe, czyli na zawiasach PIVOT oraz z dużą ilością szprosów tak, by oddawały klimat loftowego wnętrza ale w eleganckim wydaniu. Mieszkanie wykończono bowiem na wysoki standard. Ostatecznie drzwi loftowe pivot oraz pozostałą zabudowę loft zamontowaliśmy pod koniec czerwca, nieco ponad miesiąc od otrzymania pierwszej korespondencji z prośbą o wycenę.

Realizacja drzwi loftowych pivot do wiatrołapu miała za zadanie nie tylko oddzielić hol od salonu, ale także stanowić element dekoracyjny.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają im lekkości i elegancji.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

dom w segmencie w podwarszawskim Józefosław

Projekt, wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: