STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
Drzwi loftowe Warszawa
Ściana loft biała Warszawa Wilanów
drzwi-loft-warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Ściana loft biała między łazienką a sypialnią Warszawa Mokotów

Ściana loft biała między łazienką a sypialnią Warszawa Mokotów

Ściana loft biała oddzielająca pokój kąpielowy i sypialnię to kolejny projekt zrealizowany na warszawskim Dolnym Mokotowie. Ściany loft na dobre zagościły w projektach wnętrz. To bardzo sprytne rozwiązanie i alternatywa dla tradycyjnych ścian. Trend wyburzania ścian aby uzyskać maksymalnie dużą otwartą przestrzeń przyszedł z Ameryki, tak jak trend na lofty. Ściany loftowe to konstrukcja stalowo-szklana która odgradza powierzchnie w taki sposób, że daje złudzenie otwartej przestrzeni. Nasze ściany loftowe są loftowe, bo są ze stali i szkła choć nadają się nie tylko do loftowych pomieszczeń ale także do eleganckich apartamentów wykończonych na wysoki standard. Tak było w przypadku tej realizacji. Projekt ściany dzielącej łazienkę i sypialnię wykonany przez pracownię Estimental wysłała nam Klientka. Podczas spotkania dopracowaliśmy detale by ostateczny efekt cieszył oko. Ściana składa się z trzech paneli pionowych, dwóch stałych i jednego ruchomego, drzwi uchylnych. Ilość szprosów jest niewielka dzięki temu konstrukcja zdaje się być lekka i delikatna. Do tego pasujący kolor biały oraz szkło przezierne. Klienta zaplanowała założenie rolet materiałowych lnianych i nie chciała by szyba mleczna lub ornament w jakimkolwiek stopniu blokował dostęp światła. Wnętrze premium w kolorach Hiszpanii ze ścianą loft nabrało szyku i smaku. Spełniliśmy w 100% oczekiwania Klientki.

Realizacja ściany loftowej z drzwiami uchylnymi w kolorze białym między pokojem kąpielowym a sypialnią miała za zadanie: oddzielić dwa pomieszczenia, doświetlić je, ale także miała stanowić element dekoracyjny.

Ściana loft wykonana na indywidualny wymiar jest konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają jej lekkości i elegancji.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9002.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

apartament Warszawa Dolny Mokotów

Projekt:

Wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: