STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
Ściana i drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Ściana loft biała między łazienką a sypialnią Warszawa Białołęka

Ściana loft biała między łazienką a sypialnią Warszawa Białołęka

Ściana loft biała oddzielająca łazienkę i sypialnię stanęła na warszawskiej Białołęce. To bardzo popularny trend i nie pierwsza taka realizacja w ostatnim czasie. Ściany loftowe oddzielające powierzchnie mieszkalne na dobre zagościły we wnętrzach i gustach właścicieli nowych mieszkań oraz projektach architektów wnętrz. W tym przypadku Klientka jasno miała sprecyzowany cel, oddzielić łazienkę od sypialni w taki sposób by doświetlić je najbardziej jak się da oraz w eleganckim stylu. W korespondencji otrzymaliśmy zdjęcie poglądowe, resztę dopasowaliśmy do wymiarów i po ustaleniu potrzeb na spotkaniu. Ściana ma dwa panele boczne stałe, gdzie umieściliśmy szkło dekoracyjne Estriado tak by zasłaniało toaletę. Środkowe panele to drzwi przesuwne ze szkłem przeziernym bezpiecznym o ciekawym układzie szprosów Nie ukrywamy że projekt był dla nas interesujący pod względem formy i funkcjonalności.

Realizacja ściany loftowej z drzwiami przesuwnymi w kolorze białym między łazienką a sypialnią miała za zadanie: oddzielić dwa pomieszczenia, doświetlić je, ale także miała stanowić element dekoracyjny.

Ściana loft wykonana na indywidualny wymiar jest konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają im lekkości i elegancji.

Szkło: VSG bezpieczne w drzwiach przesuwnych i Estriado w panelach bocznych.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9002.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

apartament na warszawskiej Białołęce

Projekt, wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: