STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
drzwi loft na wymiar
ściana loftowa warszawa
drzwi loft warszawa
drzwi stalowe łamane
drzwi loftowe warszawa

Drzwi loftowe harmonijkowe Warszawa Stary Żoliborz

Drzwi loftowe harmonijkowe to był pierwszy wybór Klientki. Pozostałe elementy dotyczące wyglądu i funkcjonalności poskładaliśmy w całość na spotkaniu technicznym i pomiarowym gdy poznaliśmy oczekiwania. Ściana będąca drzwiami loftowymi miała odgradzać salon z aneksem kuchennym od reszty mieszkania. Klientka prowadząca działalność w swoim mieszkaniu, chciała by pacjenci których przyjmuje nie mieli styczności z częścią prywatną. Duża ściana z drzwiami harmonijkowymi o wymiarach 265 centymetrów wysokości i 255 szerokości musiała mieć zainstalowaną szybę, przez którą przenika światło dzienne lecz przez które niewiele widać. Prezentując próbki szkła, decyzja padła na szybę estriado o grubości 6 mm. Pozostałe elementy dostosowaliśmy do charakterystyki wnętrza oraz odnosząc się do punktów bazowych. Szprosy jedynie poziome zaproponowaliśmy na linii obrazów wiszących w holu. Drzwi harmonijkowe typu loftowego to konstrukcja składająca się z czterech skrzydeł drzwi zsuwanych po dwa skrzydła na każdą ze stron. Mimo, iż konstrukcja wykonana ze stali i szkła ma swoją wagę, to skrzydła zsuwały się lekko.

Wykonana przez nas realizacja miała za zadanie oddzielić część prywatną mieszkania od części biznesowej oraz dodać wnętrzu charakteru.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają im lekkości.

Szkło: ornamentowe ESTRIADO 6 mm hartowane.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

mieszkanie na Starym Żoliborzu Warszawa

Projekt, wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: