STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
drzwi loft warszawa
drzwi loftowe
drzwi loftowe wewnętrzne
drzwi loftowe warszawa

Drzwi loftowe do holu Warszawa Włochy

Drzwi loftowe do holu domu w stylu nowoczesna stodoła w warszawskiej dzielnicy Włochy zostały zaprojektowane i przesłane do wyceny przez biuro architektoniczne A8 Architektura. Otrzymany projekt w trakcie rozmów oraz prac wykończeniowych nieznacznie ewaluował. We wnęce o wymiarach 252 cm wysokości i 132 cm szerokości miały stanąć drzwi jednoskrzydłowe uchylne i naświetlem górnym i bocznym panelem stałym. Zmiany kosmetyczne dotyczyły kierunku otwierania drzwi loftowych, zamiany miejscami fixa bocznego i skrzydła drzwiowego oraz dodanie szprosa w naświetlu. W związku z trającymi pracami wykończeniowymi pomiar musiał poczekać do czasu położenia podłogi i okładzin ściennych. Pomiar drzwi loftowych wykonujemy na gotowych powierzchniach. Wnętrze domu jednorodzinnego utrzymane w stonowanych kolorach z akcentami czarnymi jak punkty świetlne świetnie nadawało się do instalacji loftowych elementów. Oprócz drzwi loftowych zamontowaliśmy Klientowi także balustradę schodową i antresolę.

Realizacja drzwi loftowych do wiatrołapu miała za zadanie nie tylko oddzielić hol od kuchni z salonem, ale także stworzyć termiczną ochronę.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają jej lekkości.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

dom jednorodzinny w Warszawie Włochy

Wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: