STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
drzwi-loftowe-na-wymiar-warszawa
Drzwi loft Józefosław
drzwi-loftowe-warszawa-wawer
Drzwi loft białe Warszawa Wawer
Drzwi loft pivot Józefosław
drzwi-loftowe-przesuwne-warszawa
drzwi loft
Drzwi loft Warszawa Powsin

Drzwi loftowe

DRZWI LOFTOWE to nasz flagowy produkt.

Jesteśmy producentem drzwi ze stali i szkła dedykowanych do wewnątrz domów i biur. Wykonujemy je zawsze na wymiar, nie jesteśmy taśmą produkcyjną z której wychodzą powielane sztuki.

Metalowe drzwi często zastępują tradycyjne wewnętrzne drzwi. Są wyborem numer 1 jeśli chodzi o oddzielenie holu od reszty domu. Drzwi typu loft do wiatrołapu to 85% naszych realizacji w tej kategorii. Nic dziwnego, dodają wnętrza charakteru i robią efekt przysłowiowego „whow”. Drzwi tradycyjne zabierają światło, którego i tak brak w niewielkich metrażach. Drzwi typu loftowego odgradzają pomieszczenia, dają termiczną ochronę oraz pełnia funkcję dekoracyjną. Nasze drzwi to w 100% manufaktura. To stalowe profile, spawane, szlifowane, oczyszczane piaskowaniem przed obróbką lakierniczą. Drzwi tego typu malujemy proszkowo na każdy kolor z palet RAL, choć bezapelacyjnym wygranym jest kolor czarny. Najpopularniejszym szkłem jest bezbarwne, choć jesteśmy wstawić każde według gustu i projektu.

Drzwi metalowo-szklane wykonujemy w różnych konfiguracjach: uchylne, przesuwne, harmonijkowe, z częścią boczną tzw. fixem stałym i z możliwością ryglowania, także obniżonych z tzw. naświetlem.

Date: