STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
drzwi-loftowe-przesuwne-warszawa
drzwi-przesuwne-loft-na-wymiar
drzwi-loft-przesuwne-warszawa
drzwi-przesuwne-loftowe-warszawa

Drzwi loftowe przesuwne do holu Warszawa Zgorzała

Drzwi loftowe przesuwne do holu w domu w zabudowie szeregowej w podwarszawskiej Zgorzale wykonaliśmy w pakiecie z czterema innymi zabudowami loft. Projektantka Klientki stworzyła iście loftowe wnętrze. Projekt wraz z wizualizacjami autorstwa  MAYA – Maja Kaszyńska – Mróz przesłała nam inwestorka do wyceny. Gdy dotarliśmy na pomiar, dom był w stanie deweloperskim i nie mogliśmy pobrać wymiarów pod produkcję. Spotkanie zaowocowało kilkoma drobnymi przeróbkami oraz ustalone zostały ramy czasowe wykonania i montażu wszystkich zabudowań loftowych. Oprócz drzwi loft przesuwnych do holu wykonaliśmy i zamontowaliśmy ścianę loft oddzielającej sypialnię od garderoby, drzwi loft do kabiny prysznicowej w kolorze zielonym, drzwi loft dwuskrzydłowe z lustrem między łazienką a pralnią przy wejściu oraz stelaż loftowy do salonu. Drzwi przesuwne dla przyjemności korzystania wzbogaciliśmy o samodomykacze. Drzwi loftowe w kolorze czarnym RAL 9005 świetnie wkomponowały się w loftową i przemyślaną aranżację wnętrza. Industrialny charakter podkreśliła ściana z cegły, czarne elementy dekoracyjne jak nogi do stołu i krzeseł, punkty świetlne czy też uchwyty w szafkach kuchennych.

Realizacja drzwi loftowych przesuwnych do holu miała za zadanie nie tylko oddzielić hol od kuchni z salonem, ale także stworzyć termiczną ochronę.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają jej lekkości.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

dom w zabudowie szeregowej Zgorzała k/Warszawy

Wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: