STEEL AND LOFT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

a

Biuro obsługi klienta

575 673 899
info@steelandloft.pl
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa
Drzwi loftowe Warszawa

Drzwi loftowe do wiatrołapu Warszawa Międzylesie

Projekt drzwi loftowych do domu jednorodzinnego w Warszawskim Międzylesiu otrzymaliśmy od projektantki wnętrz Pani Agnieszki Stawisińskiej na początku października 2022 roku. Do korespondencji dołączył inwestor, który szybko zaakceptował wycenę i pojawił się na spotkaniu pomiarowym. Dom był jeszcze w stanie surowym, bez podług i tynków więc umówiliśmy się na ostateczny pomiar w późniejszym terminie. W tym czasie projekt nieznacznie ewaluował, dodany został jeden szpros dekoracyjny na górze, dolny przesunięty bardziej na dół a pionowy przesunięty bliżej uchwytu. Drzwi loft o pełnej wysokości prawie 280 cm z bocznym fixem stałym zamontowaliśmy pod koniec marca 2023. Komentarz Klienta po wykonaniu i montażu jest mocno podbudowujący: „Kontakt dostaliśmy od Pani architekt A. Stawisińskiej. Wycena była nawet 50% niższa niż konkurencja. Projekt dostarczyliśmy sami. Montaż i wykonanie na najwyższym poziomie, wszystko spasowane jest idealnie. Efekt końcowy- petarda, wszyscy się zachwycają.” Nasze drzwi loftowe idealnie wpasowały się we wnętrze wykończone na wysoki standard z wieloma czarnymi akcentami jak podświetlana witryna na wina zlokalizowana tuż obok drzwi do wiatrołapu.

Realizacja drzwi loftowych do holu miała za zadanie nie tylko oddzielić hol od kuchni z salonem, ale także stworzyć termiczną ochronę.

Drzwi loftowe wykonane na indywidualny wymiar są konstrukcją stalowo-szklaną niemniej jednak zastosowane cienkie profile dodają jej lekkości.

Szkło: VSG bezpieczne.

Rama stalowa: malowana proszkowo, RAL 9005.

Realizacja dla Klienta prywatnego:

dom jednorodzinny w Warszawie Międzylesie

Projekt:

Agnieszka Stawisińska - Architekt Wnętrz

Wykonanie i montaż:

Steel and Loft

Date: